SVENARI - ROZDZIAŁ CZWARTY


 

Ona

 

W miejscu, w którym góra kocha się z niebem było do przesady cicho, wręcz idealnie. Zawsze brała coś ze sobą na pamiątkę i zawsze chowała wszystko tu. Wlot do nie odwiedzanej z powodu braku dojścia jaskini, nadawał się do tego idealnie. Dziś do tej masy pamiątek dołączyło wieczne pióro, jakiś dziwny przedmiot w kształcie bliżej nieokreślonym z maleńkim otworem pośrodku i jakieś kulki wydzielające intensywny, słodkawy zapach. Gdy skończyła, nieprzytomna suchość rozpaczliwie jęczała w jej gardle. Jednak śniadanie postanowiła odłożyć, co najmniej do kolacji. Zbyt mało czasu i ograniczone  domysłami pole działania. Wszystko oprócz języka i żołądka prosiło o umiejętny pośpiech. Tamte błagały.

 

ÃTutaj zacznij czytać powieść --> http://www.akademiapasjonatow.pl/2020/12/svenari-prolog.htmlAutorka: Czynnik NIEludzki
Jestem zwykłą dziewczyną i lubię o sobie myśleć, że pojawiam się znikąd i w międzyczasie. Na co dzień jestem instruktorką tańca dziecięcego zespołu Apsik. Pochłaniam książki w ilościach niepoliczalnych. Interesuję się kulturą starożytnego Egiptu, Japonii, Majów, Azteków i Inków. Mówię płynnie w 4 językach, a trzech kolejnych się uczę. W wolnych chwilach piszę wiersze, książki, rysuję portrety techniką Stencil, maluję (ostatnio statki widmo), szyję, szydełkuję, tworzę i przetwarzam ubrania. Prywatnie jestem mamą 14-letniego Jina, z którym uwielbiamy grać w szachy, gry planszowe oraz na gitarze. Gdy jestem zła, sprzątam, a gdy potrzebuję powietrza, biegam i jeżdżę na rowerze.


***obraz Free-Photos z Pixabay


Komentarze

Popularne posty