Kochana Mami. Pod prysznicem.Kochana Mami

Odzywam się po długim niepisaniu, bo jest coś na rzeczy w naszym babskim bytowaniu.

Wiesz o tym, że Aga, ta co ma córkę Julkę przybyła do Kasi ze swoim Aktualnym.

Od słowa do słowa i była rozmowa. Aga bioenergię uprawia, leki tworzy z tajemną energią, kanały przepływu prostuje no i... się lansuje.

Klinika jej w Polsce potrzebna, chaty szuka na wynajem, żeby z Aktualnym zamieszkać... i trzema dobermanami.

Napatoczył się małżonek Kasiuni i ona do niego się tuli, o zdrowie pyta, aparat wyjmuje i diagnozę szykuje. Suplementy chwali, a on już na fali – zakłada aparaty na głowę i ręce i... może coś więcej.

Tymczasem Aktualny, mówiąc że gorąco, pod prysznic Kasiuni się pcha.

Wiesz, że Kacha nie lubi w swojej łazience obcego gacha.

Po czym zjedli ciasteczko, kawką popili – bardzo byli mili, ale z domu Kasiuni wyjść nie chcieli... na nockę zostać zamierzali. 

Ta relacja Kasiuni o ,,otwartych ludziach" mnie przytłacza Mami, bo ja, tak jak Kasia nie lubię i to bardzo pod swoim prysznicem obcego gacha. 

Tak mnie wychowałaś i dzięki Ci za to.

Twoja Venus Prima

21.06.2021

O autorce:

Z zawodu i zamiłowania nauczyciel. Maluję pod opieką łódzkiego plastyka pastelami i farbami olejnymi. Każdy dzień jest dla mnie nowym wyzwaniem i szansą, aby poznawać innych ludzi, wspierać ich rozwój emocjonalny, duchowy czy nieść uśmiech. Wzięłam udział w projekcie "Akademia Wolontariatu Seniorów" dla osób 60+, aby zdobyć nowe umiejętności i jednocześnie poszerzyć swoje zainteresowania. W wierszach lubię poruszać tematy damsko-męskie z dozą humoru i przymrużeniem oka. Nie stronię również od poważniejszych spraw jak wiara i sens życia. Komentarze

Popularne posty